Veřejné projednání změny územního plánu, které umožní vystavět za Ostrovem haly vysoké 22 metrů.

UPDATE 26.4.: Zrušení veřejného projednání Změny č.3 Územního plánu Ostrov: https://ostrov.cz/zruseni-verejneho-projednani-zmeny-c-3-uzemniho-planu-ostrov/d-20835

V úterý 27.4. od 16:00 se koná veřejné projednání změny územního plánu města Ostrova, viz. Událost: https://www.facebook.com/events/509021203430927

Mohlo by být pěkné jarní počasí a my plánujeme procházku okolo městského úřadu a samozřejmě při tom budeme všichni dodržovat veškerá platná nařízení ohledně rozestupů apod. Přidáte se? Po procházce se můžeme společně zúčastnit veřejného projednávání.

Tohoto zasedání se díky podpisům občanů zúčastní také pan inženýr Nepraš jako zmocněnec. Z města máme přislíbeno streamování rozpravy, bohužel bez následného uložení na internet pro pozdější přehrání. My se ale budeme snažit, aby byl pořízen záznam a byl co nejdříve dostupný všem, které událost zajímá a nemohli se osobně zúčastnit.

Kdybyste tedy šli zrovna v úterý před 16h okolo městského úřadu, tak se tam nejspíš potkáme. Protože je ale přece jenom jarní počasí takové nevyzpytatelné, nezapomeňte si prosím vzít rozhodně deštník. Chceme si ze společné procházky na památku udělat nějaké fotky, takže čím více bude na místě barevných deštníků, tím veselejší fotky vzniknou.

Událost na Facebooku: https://www.facebook.com/events/509021203430927