“Volební program”

První bod našeho programu je udělat pořádek na radnici. Bez toho se nedá začít. Podpoříme pouze starostu města na plný úvazek. Vedení města bude vždy transparentně informovat občany a jednat pouze v jejich zájmu. Nastavíme novou laťku v občanské politice a hospodaření s městským majetkem.

Nikdy nepodpoříme změnu územního plánu a navýšení obří skladovací haly za městem. Stávající hala v areálu bývalé škodovky by se do té nové vešla 15x. Nové zastupitelstvo bude mít úplně poslední slovo v povolení této změny. Dále budeme s developerem vyjednávat a snažit se co nejvíce zmírnit dopady.

Slíbíme vám nové městské byty. Ne jejich zahájení, ale dokončení. Uděláme pro to všechno, co půjde a když se to do čtyř let nepovede, vystavíte nám volební účet. Máme představu, jak toho dosáhneme. Tu vám do voleb ještě nastíníme. Pokud se dostaneme do vedení města, tak se budeme muset nejprve zorientovat v aktuálním stavu věci. I tak ten slib ale dáváme.

Co se týče sociálních služeb v našem městě, rozdělení dotací na sport či podpora místních kulturních skupin, koncepčního plánu rozvoje cestovního ruchu nebo našeho životního prostředí. I zde budeme hájit zájmy všech občanů a ne jen vybraných skupin nebo podnikatelů. O dalších plánech či konkrétních bodech a slibech vás budeme do voleb ještě informovat. Děkujeme za váš zájem a podporu 🍀

Více aktuálních informací najdete na našem fb profilu: www.facebook.com/ostrovmujdomov